Вони не цифри і статистика: імена бійців, які загинули 10 червня у зоні АТО

10 червня на російсько-українській війні, за даними прес-центру АТО, загинули 4 військовослужбовців ЗСУ.
Сергій Горо, 1981 року народження, загинув від розриву міни внаслідок її прямого влучання у бліндаж поблизу Павлополя Волноваського району на Донеччині. Тоді ж загинув і 24-річний Віталій Звездогляд.
Сергій родом із села Зелений Під Горностаївського району на Херсонщині. Молодший сержант, служив у 74-му окремому розвідувальному батальйоні в/ч А0136. У Сергія залишилася дружина та двоє дітей віком 10 і 15 років. Ввечері 12 червня військового привезуть додому у Зелений Під. Церемонію поховання планують провести 13 червня о 12.00 за адресою вулиця Сонячна, 11.
28-річний уродженець села Созонівка Кіровоградського району Кіровоградської області Євген Яловець, загинув поблизу Павлополя. Старший сержант, військовослужбовець 59-ї ОМПБр. Проходив службу в районному військкоматі, пізніше був відряджений до 59-ї бригади в зону АТО.