Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Волонтер розповіла про “сєпарський шабаш” в Маріуполі

У місті Маріуполь Донецької області планують створити Координаційну раду ветеранів Афганістану і дітей війни, яку може очолити прихильник сепаратистів Сергій Щербаков.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Галина Одноріг.

“Сьогодні в актовій залі маріупольської міськради мало відбутися чергове засідання зі створення Координаційної Ради при Виконкомі ветеранів Афганістану, дітей війни та інших пенсіонерів. Виконком на чолі з мером Маріуполя Бойченком сприяє у створенні цієї організації. Головою цієї ради хочуть призначити Щербакова, для якого “українських військових немає, тільки радянські, завдяки яким у Радянському Союзі 70 років був мир”, і який 9 травня не давав мені знімати “георгіївські стрічки”. Коли ми прийшли в зал засідань просто послухати, про що буде йти мова, нас звідти почали виганяти, навіть пляшки з водою у нас полетіли, а військовослужбовцю, коли він показав своє посвідчення “учасника бойових дій” в обличчя кричали, що таке можна купити на базарі за 10 гривень”, – написала Одноріг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На фестивалі “Вітер зі Сходу” виконають пісню “Монолог сепаратиста”

Волонтер наголосила, що це було схоже на справжній “сєпарський шабаш”.

“І це все у місті-герої Маріуполі, де у нас місцева влада так поважає і цінує військових і одночасно притискає до себе явно сепаратистськи налаштовані громадські організації. А як же без бабусь, це ж “лехторат”, який піде голосувати. Цікаво тільки, чому на це не реагує наша СБУ? Також є велике бажання поставити це ж питання нашому мерові”.

У кінці 2014 року опитування показували: 35% людей, що живуть на Донбасі, хотіли відокремитися від України, 20 – хотіли бути в складі ДНР і ЛНР, ще 15% – приєднатися до Росії. Зараз тих, хто не бажають жити в єдиній Україні, залишилося лише близько 5%. Такі дані дають соціологи.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share