Волонтер розповіла про “сєпарський шабаш” в Маріуполі

У місті Маріуполь Донецької області планують створити Координаційну раду ветеранів Афганістану і дітей війни, яку може очолити прихильник сепаратистів Сергій Щербаков.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Галина Одноріг.

“Сьогодні в актовій залі маріупольської міськради мало відбутися чергове засідання зі створення Координаційної Ради при Виконкомі ветеранів Афганістану, дітей війни та інших пенсіонерів. Виконком на чолі з мером Маріуполя Бойченком сприяє у створенні цієї організації. Головою цієї ради хочуть призначити Щербакова, для якого “українських військових немає, тільки радянські, завдяки яким у Радянському Союзі 70 років був мир”, і який 9 травня не давав мені знімати “георгіївські стрічки”. Коли ми прийшли в зал засідань просто послухати, про що буде йти мова, нас звідти почали виганяти, навіть пляшки з водою у нас полетіли, а військовослужбовцю, коли він показав своє посвідчення “учасника бойових дій” в обличчя кричали, що таке можна купити на базарі за 10 гривень”, – написала Одноріг.