Водій вантажівки збив трьох підлітків на Волині та втік: є жертви

В ніч проти середи, 2 серпня, у селі Прилісне на Волині водій вантажівки MAN виїхав на тротуар та на смерть збив двох дівчат. Ще одного хлопця госпіталізували. Водій з місця ДТП зник.
Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.
Правоохоронці зазначили, що їм вдалося знайти винуватця ДТП, яким виявився 42-річний житель селища Маневичі. Йому загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі.
Зараз вирішується питання щодо оголошення водієві підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

Згідно з інформацією видання Gazeta.ua, трьома підлітками, в яких влетіла вантажівка, виявилися 17-річна Марія Биковська, 16-річна Ангеліна Мельник, 16 років та 17-річний Андрій Пилипчук. Усі троє – випускники місцевої школи.
“Діти сиділи на лавочці біля амбулаторії. Обговорювали майбутнє студентське життя, бо саме того дня дізналися результати вступу. Вони раділи, що всі троє вступили до столиці”, – розповіла місцева жителька.
Загиблих дівчат поховають в четвер, 3 серпня.