Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Власник “М.С.Л.”: список санкцій використовують для монополізації ринку лотерей

Список санкцій використовують проти ряду компаній, в тому числі “М.С.Л.”, щоб перерозподілити лотерейний ринок на користь одного приватного монополіста.
Про це в інтерв’ю журналу “Фокус” розповів засновник оператора державних лотерей “М.С.Л.” Маркос Шіапаніс.
“Спочатку незаконно перерозподілити лотерейний ринок на користь одного приватного монополіста намагалися за допомогою Міністерства внутрішніх справ. Хвилю “перевірок” ми проходили в 2014 році, коли закривали точки компанії і конфісковували обладнання. Після цього бардаку компанія звернулася в суд і виграла у МВС більше 300 судових справ. Устаткування повернули. З 2015 року і вже втретє поспіль “М.С.Л.” необґрунтовано вносять до списку санкцій”, – розповів Маркос Шіапаніс.
У компанії уточнюють, що вичерпали всі можливі правові механізми захисту – самостійно ініціювали перевірку компанії Службою безпеки України (СБУ), зверталися до суду, до Ради національної безпеки.
“Поки це все не дало ніяких результатів. Хоча в СБУ в результаті перевірки встановили, що причин для включення “М.С.Л.” в список санкцій немає. Згідно з даними державного реєстру, в структурі власників компанії є тільки громадяни Кіпру і України, до яких санкції президента не застосовуються. Основним власником ТОВ “М.С.Л.” є Evolot Limited (Кіпр), а кінцевим бенефіціаром – кіпріот Маркос Шіапаніс, тобто – я. Єдині фінансові відносини між “М.С.Л.” і “Альфа-груп” – кредит в “Альфа-банку”. Для компанії, яка стільки років пропрацювала в Україні, є одним з найбільших платників податків в країні, це нонсенс і серйозний удар, який призвів до серйозних і негативних наслідків”, – пояснив засновник “М.С.Л.”.
“Ми використовуємо будь-які законні механізми, щоб повернутися до повноцінної роботи. Ще один варіант – захист прав на міжнародному рівні. Нещодавно нашу компанію ввели в керівні органи Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей. Будемо розраховувати і на підтримку з боку наших західних партнерів”, – підкреслив пан Шіапаніс.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share