Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Вирішуй кейси в травні: добірка CASERS

smart-factory-casers-studway

Отримуй призи, стажування та роботу мрії

Кожен з кейсів має 2 етапи: півфінал і фінальна зустріч. На першому етапі зареєструватися може кожен охочий з будь-якого вишу. Як правило, вирішення завдання передбачає особисті інтерв’ю з представниками компаній, бізнес-екскурсії чи онлайн-комунікацію через платформу.
Ми обрали для тебе найцікавіші завдання на CASERS.org за різними напрямами, які потрібно вирішити до середини травня: від маркетингу до аграрної індустрії.

Smart Factory: тотальна автоматизація

Наш останній кейс зацікавить студентів агро- й технічних спеціальностей. Завдання – спростити транспортування й подання комбікорму із заводів агроіндустріального холдингу МХП в зони вирощування птиці. Наразі процес дещо перевантажений і вимагає значних людських та фінансових ресурсів, тож для компанії важливо автоматизувати і вдосконалити його. Кейс доволі складний і має кілька аспектів, які варто врахувати для його вирішення. Усі деталі ти можеш знайти на сайті.

Взяти участь у кейсі можна лише індивідуально, за час проекту ти отримаєш 30 годин практики й консультацій з експертами МХП. Дедлайн подання вирішень кейсу – 13 травня.

Loreal-casers-studway

Бізнес-гра від L’Oreal

Кейс від L’Oreal Ukraine підійде майбутнім маркетологам. Компанія вперше проводить в Україні інноваційну бізнес-гру Future Leaders 3.0 для студентів та випускників закладів вищої освіти. Переможці зможуть не тільки перейняти досвід від гіганта б’юті-індустрії, а й отримати запрошення на оплачуване стажування у відділах маркетингу, діджитал, комерції, категорійному менеджменті чи фінансах.

Завдання – реновація одного з продуктів від L’Oreal. Тобі треба зібрати команду з 3-4 учасників (усі повинні бути студентами 1-4 курсів), а всю потрібну інформацію можна отримати на відкритих лекціях і в кабінеті кейсу.

Не зволікай: дедлайн подання вирішень – уже 6 травня. Встигнути – реально!

teach-for-ukraine-casers-studway

Креативні проекти для розвитку села. Навчай для України

Якщо ти хочеш працювати в соціальній сфері й набути досвіду роботи з різними віковими групами, спробуй вирішити кейс проекту «Навчай для України» за підтримкою Deloitte Ukraine.

Завдання – створити соціальний проект, який об’єднає місцеву громаду невеликого села й залучить дітей. Найкращі ідеї реалізують у межах програми «Навчай для України».

Неважливо, на якому курсі ти навчаєшся і звідки ти: головне – креативність і встигнути до 6 травня. Деталі можеш знайти на сайті та сторінці у Facebook.

deloitte-casers-studway

Кейс-чемпіонат від Deloitte Ukraine

Наступний кейс зацікавить фінансистів: для його вирішення потрібні знання у сфері оподаткування й трансферного ціноутворення. Конкурсантам доведеться вжитися в роль консультантів з податків та відвідати Deloitte House під час бізнес-екскурсії. Усіх таємниць розкривати не будемо: детальніше на сайті та сторінці у Facebook.

Брати участь можна і самостійно, і в команді, однак лише за умови, що ти студент або випускник вишу останніх трьох років. Найкращих учасників чекає запрошення на роботу у відділ Tax&Legal. Дедлайн – 20 травня.

Слідкуй за появою нових кейсів на офіційних сторінках платформи у Facebook та Instagram, уважно читай умови й подавай свої ідеї: можливо, компанії чекають саме на твоє вирішення.

The post Вирішуй кейси в травні: добірка CASERS appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share