Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Викрили ділків, які легалізовували російських злочинців в Україні

У Києві 12 червня викрили та затримали групу осіб, які сприяли незаконній легалізації в Україні російських злочинців.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.
Зокрема, учасники злочинної схеми надавали до структурних підрозділів ДМС України підроблені документи, на підставі яких розшукувані особи отримували громадянство України та у подальшому укладали фіктивні шлюби з українками.
При цьому з метою максимально прискорити процес реєстрації шлюбу, до територіальних відділів РАГСів надавались підроблені довідки про нібито вагітність цих жінок. У подальшому упродовж місяця шлюб розривався, а злочинці залишалися на прізвищах фіктивних дружин.
Окрім того, деякі особи навіть імітували свою загибель на території України, щоб у подальшому бути знятими з розшуку у Росії.
У такий спосіб зловмисники сприяли незаконній легалізації та унеможливленню подальшої ідентифікації 5 іноземців, які перебували у розшуку за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.
Серед них, зокрема, екс-начальник управління організації матеріально-технічного забезпечення МВС Російської Федерації, помічник заступника міністра МВС РФ, якого розшукували за розтрату бюджетних коштів, його пособник, організатор та учасники злочинних організацій та інші особи.
У фігурантів провадження виявили та вилучили велику кількість внутрішніх та міжнародних паспортів різних країн, підроблені посвідки на проживання, службові посвідчення, зброю, а також понад 230 тисяч гривень, 134 тисячі доларів США, понад 14 тисяч євро та 1,4 мільйони російських рублів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share