КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

«Верес» здобув першу перемогу у чемпіонаті України

У Кропивницькому відбувся матч 4-го туру української прем’єр-ліги, в якому місцева «Зірка» приймала новачка дивізіону рівненський «Верес».

Гості здобули вольову перемогу з рахунком 3:1. Першими відзначилися гравці «Зірки» — на 31-й хвилині Ігор Загальский вивів кропивничан вперед. «Верес» відповів голом у роздягальню — на 45+1-й хвилині Сергій Сімінін розібрався в чужому штрафному майданчику і зрівняв рахунок.

Ключовим епізодом другого тайму стало вилучення Тараса Качараби, після чого «Зірка» залишилася в меншості. «Верес» скористався ситуацією сповна. Вже через дві хвилини Ростислав Волошинович реалізував вихід один-на-один з голкіпером. А в компенсований час Михайло Сергійчук поставив крапку. 3:1 — перемога «Вереса» в гостях.

Зірка — Верес 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 — 31 Загальский, 1:1 — 45 Сімінін, 1:2 — 83 Волошинович, 1:3 — 90 Сергійчук.

Це перший успіх і перші забиті м’ячі рівнян у прем’єр-лізі. До цього у команди Юрія Вірта були три нульові нічиї.