Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Вагітна жінка-медик врятувала з під обстрілів свого важкопораненого чоловіка: неймовірна історія

Раніше вона була медиком-госпітальєром в зоні АТО. Згодом – лікарем мобільного госпіталю. 25-літня Лариса з позивним “Чайка”, будучи вагітною, врятувала з під обстрілів свого важкопораненого чоловіка.
Історію хороброго медика розповів головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко. Саме туди потрапляють поранені бійці з передової.
“Ларисі всього 25. Вона встигла більше, ніж інші за два життя. Сотню хлопців вивезла з поля бою, працюючи медиком-госпітальєрів. Зараз лікар мобільного госпіталю. Тяжкопораненого чоловіка витягла з-під артобстрілу. Кров, емоції, поранені, стреси … Дитина під серцем. Життя майбутнього українця треба зберегти. Лариса вночі доставлена в Мечникова, нею опікується кращий акушер-гінеколог області”, – розповів Сергій Риженко.
Він також зазначив, що лише за вихідні до них доставили двох поранених із зони АТО – з черепно-мозковими, осколковими пораненнями очей, обличчя, акубаротравмою, струсом головного мозку. Однак їх життю нічого не загрожує.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share