Біглий Азаров обізвав Макрона трійочником і назвав київську княжну Анну “русской”

Біглий екс-прем’єр Микола Азаров звинуватив президента Франції Еммануеля Макрона у неосвіченості і назвав київську княжну Анну Ярославівну “русской”.

Про це йдеться на сторінці прем’єра-утікача у Facebook.

“Я багато спілкувався з європейськими лідерами, і буде перебільшенням сказати, що вони освічені. Я взагалі не знаю чому їх в Ітоні або в Йелях вчать.

Макрон міг сам і не читати. Не знаю, в який він там школі вчився, на двійки на трійки, або програма скорочена… Апарат міг би відкрити енциклопедію, подивитися”, – сказав він.

Азаров заявив, що “ніякої Київської Русі ніколи не існувало в житті”.

“Вона була придумана в 18-му столітті. Анна не могла бути Київської, вона була росіянкою”, – додав екс-прем’єр.

“Я жалкую, але Франція в останні роки втратила своє значення великої держави”, – сказав Азаров.