Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Британський журналіст дав невтішний прогноз щодо повернення Донбасу і Криму

Україна зможе повернути окуповані території Донбасу не швидше, ніж через приблизно 10 років, з анексованим Кримом складніше – процес буде довшим.
Таку думку висловив старший віце-президент Центру аналізу європейської політики і редактор авторитетного британського видання “The Economis” Едвард Лукас у інтерв’ю “Апострофу”.
“Можу уявити, що так звані “ДНР” і “ЛНР” повернуться до складу України протягом десяти років. Думаю, на повернення Криму піде значно більше часу. І це станеться лише тоді, коли Україна буде дуже успішною країною з високим рівнем життя і сильними демократичними інститутами, на шляху до інтеграції або навіть з членством у ЄС”, – зазначив експерт.
Лукас припустив, що наприклад якщо через 20 років Україна буде дуже успішною державою, а Крим залишатиметься стурбованим власним виживанням – це може якось вплинути. Але процес повернення Криму буде довгим.
Але пришвидшитись процес повернення Криму та Донбасу може, якщо у Росії режим Путіна зазнає потрясіння.
Єдине, що може це змінити – це потрясіння для режиму в Росії. Якщо раптом, якимось дивом, Гаррі Каспаров стане президентом Росії, Крим повернеться до вас наступного дня. Але я думаю, що така ймовірність становить близько 5%, або ще менше, – резюмував політолог.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share