Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Болгарія пропонує прийняти до НАТО незвичного члена

Прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов нпід час зустрічі з німецькою колегою Ангелою Меркель озвучив незвичну ідею. Очільник болгарського уряду пропонує Євросоюзу стати колективним членом НАТО.
Про це пише місцеве видання “Новини.bg”, зазначаючи, що під час зустрічі лідери двох держав обговорили проект зі стоврення системи спільної європейської оборони та консолідації позицій з безпекових питань.
“Потрібна консолідація з питань безпеки – не тільки з питань боротьби з тероризмом і внутрішньої безпеці, але і щодо глобальних загроз. Це одна з моїх мрій – що ЄС стане колективним членом НАТО”, – зазначив Борисов.
Він також додав, що ЄС стикається сьогодні з велкою кількістю викликів, тому переговори необхідно вести не лише щодо виходу Великобританії зі складу організації, а й щодо питань геостратегічної обстановки.
В свою чергу Меркель запевнила Борисова в тому, що ЄС “цілком підтримує” зусилля Болгарії щодо зміцнення зовнішніх кордонів ЄС, зокрема з Туреччиною, і їх захисту від нелегальних мігрантів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share