Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Бойовики “ЛНР” ширять брехню про атаку Жолобка силами АТО та польськими найманцями

Агентура “Міністерства держбезпеки ЛНР” поширює серед бойовиків неправдиві чутки про загострення ситуації в районі Жолобка. Так, цю інформацію поширено серед бойовиків Луганська, Первомайська, Ірміно, Брянки, Кадіївки.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав український нардеп та керівник групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.
За його даними, однією з чуток, поширюваних серед бойовиків, є те, що Жолобок нібито атакували разом з ЗСУ якісь підрозділи “польських найманців” (з невідомих причин, в “ЛНР” досить давно культивується ненависть саме до Польщі, чутки про “польських найманців” циркулюють постійно). Проте, згідно з пропагандою бойовиків, “польські найманці” не витримали бою, покидали “новітню американську зброю” і відступили в Новотошківське.
Захоплених в полон під час атаки під Жолобком “ополченців”, пізніше показаних в роликах СБУ, нібито потім розстріляли (зустрічається уточнювальний варіант – в потилицю з пістолетів перед строєм бійців “Правого сектора”). У Дніпро поїздами і літаками везуть “сотні поранених укропів”, – описав Тимчук ще кілька вигаданих бойовиками подій.
Окрім того, агентура “МДБ ЛНР” поширює брехню про те, що підрозділами ЗСУ в районі Бахмутської траси командує якась “група американських полковників, переодягнених в укропів”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share