Бойовики вдарили вогнем по селищах на Донеччині: є фото руїн

Бойовики вночі обстріляли два селища на Донеччині – Ольгінку та Графське. Будинки мирних жителів зазнали значних руйнувань, а самі люди цілу ніч провели у підвалах.
Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.
Так, обстріл Ольгінки, що під Волновахою, тривав з 2:00 до 4:00. У селищі пошкоджено 12 будинків – цілу вулицю. А близько 5:00 снаряди бойовиків влучили у селище Графське. Там пошкоджено гуртожиток, де жили студенти лісового коледжу.
В поліції уточнили, що в селі Ольгінка під вогнем бойовиків опинилася вулиця Центральна. Тут пошкоджено кожен будинок – стіни, вікна, дахи. Окрім того, в результаті обстрілу пошкоджено підстанцію, тому 140 будинків залишилися без світла.
Згодом бойовики відкрили вогонь по селищу Графському (колишня назва Комсомольське). Снаряд влучив у дорогу біля гуртожитку лісового коледжу. На щастя, люди не постраждали.
Зранку на місцях обстрілів працюють слідчо-оперативні групи Волноваського відділу поліції. Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється.
За цими фактами відкриті кримінальні провадження.
Усі фото: прес-служба поліції Донеччини