Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Блискавка спалила будівлю суду

Злива і град сильно пошкодили приватні будинки і державні заклади у селі Підкамінь Бродівського району на Львівщині 26 серпня. Вітер зірвав дах із двоповерхового Народного дому і пошкодив покриття місцевих церкви й садка.

 Зараз створили комісію, яка складає акти про відшкодування збитків, каже сільський голова 29-річний Богдан Бутинський. Багато людей наслідки негоди ліквідовують самі. Але є і дім, який дуже сильно постраждав.

 У момент, коли із садка зірвало шифер там не було ні дітей, ні персоналу, говорить завгосп дитсадка Олена Орестівна, 35 років. Дах ще не зробили.

22 серпня у Харкові блискавка влучила у триповерхову будівлю місцевого Апеляційного адміністративного суду. Він загорівся. Працівники установи встигли винести з вогню комп’ютерний сервер, де зберігаються основні документи суду.

Блискавка влучила, коли в суді тривало засідання. Зникла електрика. Була оголошена евакуація.

 Справи зберігаються у сейфах, які витримують вогонь. Тому загалом усе нормально, говорить Андрій Григоров, виконувач обов’язків голови суду.

Від води постраждали 70% комп’ютерів і оргтехніка. Також вогонь і вода пошкодили перекриття між поверхами. Вони можуть обвалитися.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share