Бейонсе запустить стипендію для жінок в американських вишах

hbz-beyonce

Американська співачка та продюсерка Бейонсе Ноулз-Картер оголосила про створення стипендіальної програми для талановитих дівчат. Основна мета проекту – надати підтримку сміливим, винахідливим та свідомим молодим жінкам.

До програми приєдналися чотири американські ВНЗ: музичний коледж Берклі, Гарвардський університет, школа дизайну Парсонс та коледж Спелман. До участі запрошуються абітурієнтки та студентки, які прагнуть вивчати мистецтво, музику, літературу або афроамериканську історію та культуру.

Запуск проекту приурочили до річниці виходу альбому «Lemonade». Разом з усіма необхідними документами кандидатки повинні надіслати есе, присвячене впливу цього альбому на їхню жагу до навчання. Дедлайни подачі заявок спливуть у травні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Університет Юти надаватиме стипендії для геймерів.

Фото: harpersbazaar.com

Реклама

The post Бейонсе запустить стипендію для жінок в американських вишах appeared first on Студвей.

Читати