Безвіз в дії: названі найдешевші міста Європи, де варто побувати

В Україні другий день діє безвізовий режим з ЄС.

Список п’яти найдешевших європейських міст, де варто побувати, опублікувало агентство “Уніан”.

Вартість поїздки розрахована на добу для однієї людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий день без віз: що відбувається у “Борисполі”

Перше місце серед самих європейських міст отримала польська Варшава. Подорожі на одну людину обійдеться в 108,22 (3177,66 грн), якщо ви їдете автобусом і 121,67 (3572,59 грн) літаком.

На другому місці Будапешт (Угорщина). З переїздом, їжею, екскурсіями і ночівлею вартість подорожі складе 122,33 (3591,97 грн) або 129,18 (3793,11 грн) відповідно.

Доступними містами Європи вважаються Варна (Болгарія), Прага (Чехія) і Вільнюс (Литва).

12 червня з Києва до польського міста Перемишля вирушив перший “безвізовий” потяг. Ним подорожує група з понад 40 українських активістів, експертів, аналітиків, митців і журналістів.