Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Батько Миколи Вересня помер

Помер батько телеведучого Миколи Вересня, академік АН України Костянтин Ситник. Йому було 92 роки.

Ситник став одним із засновників Української республіканської партії “Собор”. В 1980 1985 роках голова Верховної Ради Української РСР, повідомляє Інтерфакс.

Він працював в Інституті ботаніки імені М. Холодного, в якому пройшов шлях від аспіранта до директора. Почесний директор Інституту ботаніки імені Холодного, голова комісії з вивчення спадщини академіка Вернадського, президент Українського ботанічного товариства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер один з перших рокерів України

У 1998 році його нагородили орденом князя Ярослава Мудрого V століття за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку фундаментальної науки, формування національної школи космічної біології та активну громадську діяльність. У 2006 році орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня за видатний особистий внесок у становлення і розвиток вітчизняної науки, багаторічну плідну законотворчу та громадсько-політичну діяльність.

Директор Львівської галереї мистецтв, 86-річний Борис Григорович Возницький у службовому авто “Жигулі” потрапив в аварію в селі Печенія на Львівщині. Існує версія, що у нього стався серцевий напад, чоловік не міг керувати машиною.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share