Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Банк Ахметова зриває держоборонзамовлення на підприємствах групи ІСТА

Невідомі особи в камуфляжі, пов’язані з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ), не допустили військового представника Міністерства оборони України на територію ПрАТ “Іста-Центр” і ТОВ “ДОЗ “Енергоавтоматика”, що входить до групи компаній ІСТА, для контролю виробництва акумуляторів для військових потреб.
Про це повідомив директор Торгового дому ІСТА Валерій Осатюк.
Я неодноразово звертався до голови правління “Іста-Центр” з вимогою відновити виконання держоборонзамовлення, але він відповідає, що “люди в камуфляжі” незаконно фізично зупинили процес виробництва АКБ і перешкоджають його відновлення, знаючи, що це оборонне замовлення, – сказав він.
“Я також звертався безпосередньо до голови правління ПАТ “ПУМБ” Черненко Сергію Павловичу з вимогою вжити всіх необхідних заходів для того, щоб в найкоротші терміни розблокувати виробничий процес на ПрАТ “Іста-Центр” і ТОВ “ДОЗ “Енергоавтоматика” з метою забезпечити виконання державного оборонного замовлення. Доступ представника замовника Міністерства оборони України на підприємства також заблокований. Так в п’ятницю 16 червня представник МОУ спробував потрапити на територію “Іста-Центр” і ТОВ “ДОЗ “Енергоавтоматика” для здійснення контролю процесу виробництва АКБ для військових потреб, але не був допущений на територію невідомими в камуфляжі, без надання пояснень”, – зазначив В.Осатюк.
Директор торгового дому констатував, що відновити виробництво АКБ для потреб армії поки що не вдалося.
Нагадаємо, що 30 травня три групи молодих людей в камуфляжній формі без розпізнавальних знаків зайшли на територію підприємств ІСТА, заблокували прохідні і охорону підприємств, а так само будівлю адміністрації. Цьому передував конфлікт ПУМБу навколо виплати кредиту в $10 млн.
ПрАТ “Іста-Центр”, ТОВ “ДОЗ” Енергоавтоматика” і ТОВ “Укрсплав” беруть участь в технологічному ланцюжку з випуску акумуляторів, в тому числі для Міноборони, яке оснащує все танки і БТРи в країні, а також підприємств держконцерну “Укроборонпром”, який виробляє нову техніку для потреб АТУ. Група також бере участь в реалізації соціального проекту Кабміну “Шкільний автобус”.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share