Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Банда легалізовувала російських злочинців в Україні

У Києві 12 червня викрили та затримали групу осіб, які сприяли незаконній легалізації в Україні російських злочинців.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

“Учасники злочинної схеми надавали до структурних підрозділів мыграцыйноъ служби України підроблені документи, на підставі яких розшукувані особи отримували громадянство України та у подальшому укладали фіктивні шлюби з українками. Щоб максимально прискорити процес реєстрації шлюбу, до територіальних відділів РАГСів надавались підроблені довідки про нібито вагітність цих жінок. У подальшому упродовж місяця шлюб розривався, а злочинці залишалися на прізвищах фіктивних дружин”, – повідомляється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злодій в законі “кришував” автокрадіїв

Деякі особи навіть імітували свою загибель на території України, щоб у подальшому бути знятими з розшуку у Росії. У такий спосіб зловмисники сприяли незаконній легалізації 5 іноземців, які перебували у розшуку за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Серед них, зокрема, екс-начальник управління організації матеріально-технічного забезпечення МВС Російської Федерації, помічник заступника міністра МВС РФ, якого розшукували за розтрату бюджетних коштів, його пособник, організатор та учасники злочинних організацій та інші особи.

У фігурантів провадження виявили та вилучили велику кількість внутрішніх та міжнародних паспортів різних країн, підроблені посвідки на проживання, службові посвідчення, зброю, а також понад 230 тис. грн, $134 тис., понад 14 тис. та 1,4 млн російських рублів.

Молдавські поліцейські затримали 5 підозрюваних у сепаратизм росыяні, які мали намір проголосити республіку Бесарабія. В їх плани входило дестабілізувати ситуацію на півночі Молдови та в північно-західній частині Одещини.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share