Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Ахметов купив “Західенерго” чесно – Андрій Герус

Екс-член НКРЕКУ, виконавчий директор інвестиційної групи “Конкорд Капітал” Андрій Герус назвав конкурс з продажу міноритарного держпакету акцій генеруючої компанії “Західенерго” конкурентним.

“Західенерго”, потрібно визнати, конкуренція була. Пакет 25% проданий за 417 млн ​​грн, що на 20% дорожче за стартову ціну. Покупцеві довелося доплатити 70 млн до стартової ціни “, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Фонд держмайна (ФДМ) України на аукціоні 18 серпня продав блокуючий пакет акцій (25%) ПАТ “ДТЕК Західенерго” за 417,164 млн грн, повідомляється на веб-сайті ФДМ. Всього продано 3 млн 197,637 тис. Акцій за ціною 130,46 грн за шт., Що на 20% вище за стартову. На покупку цінних паперів претендували два учасники.

В результаті приватизаційного аукціону, що відбувся на фондовій біржі ПФТС, переможцем виявилася компанія Ornex, що входить до Групи СКМ. Ціна 25% акцій “ДТЕК Західенерго” склала 417,163 млн грн, що на 20% вище за стартову ціну, тоді як 25% акцій “Київенерго” були куплені за стартовою ціною в 759,633 млн грн.

Другим учасником торгів з продажу 25% акцій ПАТ “ДТЕК Західенерго” була інвестиційна група “Конкорд Капітал”. Про це агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив глава групи Ігор Мазепа.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share