Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Артуру Воловику ізраїльські лікарі погодилися виправити хребта – потрібна допомога

Артур Воловик, 2,8 роки, з міста Нікополь Дніпропетровської області має вади розвитку хребта. Допомогти здолати недугу обіцяють в Ізраїлі. Можуть вставити конструкцію, яка розтягуватиме хребет. На обстеження хлопчика потрібно $3 тис. Опісля випишуть рахунок на операцію і реабілітацію.

“Патологію в розвитку дитини виявили ще під час вагітності на 17 тижні. Мені пропонували зробити аборт, але я відмовилася. Для мене це була довгоочікувана дитина. Сказала, якщо так трапиться, буду робити все, щоб його вилікувати або полегшити ситуацію. По-іншому поступити не могла, бо 7 років не могла завагітніти. Я сама маю інвалідність через сколіоз. В мене патологія теж вроджена, причиною є слабкість м’язів.

Коли народжувала Артурчика, перенесла клінічну смерть. Виникла алергія на наркоз. І в мене зімкнуло щелепу, що не встигли навіть трубку для дихання вставити. Лікар вчасно прийняв правильне рішення про кесарів розтин. Саме в цей момент в мене розчепило розімкнуло щелепу і встигли вставити трубку для штучного дихання. Таким чином мене повернули до життя. Реакція на ті ліки, так мені пояснили опісля, трапляється раз на 50 мільйонів людей. Лікар казав, що про таке лише читав. На другий день мені показали Артурчика.Вади розвитку хребта в сина були видні і без обстеження.

В Україні нам вже не можуть допомогти. Я недавно зв’язалася з клінікою в Тель-Авіві. Вони сказали, що в хребет вставлять конструкцію, яка буде його витягувати. І він буде рости разом з дитиною до закінчення зони його росту. Приблизно до 16 років. Для початку вони хочуть провести додаткове обстеження. Тому звертаюся до небайдужих людей, допомогти мені зібрати цю суму”, – розповіла Gazeta.ua мати Людмила Воловик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артем Ташматов без операції може стати глухим і німим – терміново потрібні імплантати

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанка 4731 1856 1170 6661 (Воловик Людмила Миколаївна), контакти (066) 523 29 05.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share