Американський трансгедер народив і показав свого малюка

У американського трансгендерів Трістана Різа і його партнера Біффа Чаплоу 14 липня 2017 року народилася перша біологічна дитина – здоровий хлопчик. Малюка назвали Лео.

Пара вже виховує двох усиновлених дітей. Про радісну подію Трістан і Біфф розповіли в інтерв’ю місцевим журналістам, пише maximum

“Момент його народження – це блаженство, це найщасливіший момент у моєму житті. Це просто приголомшливо бачити, як зароджується життя”, – говорить Різ, який виносив дитину.

“Буквально перший подих, який він зробив, і гігантський крик, який він випустив, – це найдивовижніший досвід в моєму житті. Я був повністю схвильований любов’ю до цієї крихітної людині і до Біффа за віру в мене протягом усього цього процесу”, – додав Трістан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мордування голодом і коригуюче згвалтування: як лікують гомосексуальність в Еквадорі

Трістан, який народився жінкою, майже 10 років вживав гормони. Втім він припинив приймати їх після того, як торік у нього стався викидень, повідомляє cgtn

У Великобританії перший трансгендер Хайден Крос народив дочку. Хайден народився дівчинкою Пейдж, але з часом вирішив стати чоловіком. Для цього він пройшов курс гормональних ін’єкцій і зробив операцію зі зміни статі.