Американський студент побив рекорд з ретвітів заради безкоштовних нагетсів

phon

16-річний студент із Ріно (США) Картер Уілкерсон встановив новий рекорд за кількістю ретвітів у соцмережі Twitter. Його повідомлення про річний запас безкоштовних нагетсів набрало більше трьох мільйонів ретвітів.

На початку квітня Картер Уілкерсон запитав у мережі фаст-фуду Wendy’s щодо кількості ретвітів, за які він зможе безкоштовно отримувати нагетси цілий рік. Компанія назвала число – 18 мільйонів.

Нагетси2
Хлопець опублікував скріншот листування у своєму профілі в Twitter та написав: «Допоможіть, будь ласка. Чоловікові потрібні його нагетси».

На сьогодні повідомлення хлопця вже має близько трьох із половиною мільйонів ретвітів. Досягнення американського підлітка зафіксували представники Книги рекордів Гіннеса.

Оскар
Раніше найпопулярнішою публікацією у Twitter був допис американської телеведучої, який ретвітнули понад 3,4 мільйони рази.

Нагетси1
Wendy’s підтвердила, що Уілкерсон отримає свої безкоштовні нагетси. «Ми не очікували відповіді Картера, і ми не могли чекати на підтримку, яку він отримав», – йдеться в повідомленні Wendy’s. Також компанія пожертвує 100 тисяч доларів на благодійність.

Нагадаємо, написання постів у Facebook стало частиною курсу англійської мови в індійському виші.

Фото: ipress.ua

Реклама

The post Американський студент побив рекорд з ретвітів заради безкоштовних нагетсів appeared first on Студвей.