Американський студент заліз до кабінету викладача через вентиляцію

guy

У Кентуккі (США) студент вліз до кабінету викладача через вентиляційну шахту. Разом із другом він збирався викрасти копію документу з екзаменаційними завданнями зі статистики.

21-річний Генрі Лінч заліз до приміщення близько другої години ночі. Вже зсередини він відкрив двері для свого приятеля Троя Кіфхута. Однак хлопцям не пощастило – саме у цей день на роботі затримався викладач на ім’я Джон Кейн. Повернувшись після пізньої вечері, професор помітив зловмисників, які забарикадувалися у кабінеті.

Коли викладач пригрозив викликати поліцію, студенти вибігли з кабінету і втекли. Однак згодом Лінч повернувся і визнав свою провину. За його словами, він хвилювався, що його все одно впізнали. Також студент розповів, що не вперше забрався до кабінету професора Кейна через вентиляцію. Раніше у цьому ж семестрі йому вже вдалося викрасти інші екзаменаційні завдання.

У результаті обом студентам висунули звинувачення у крадіжці. За такий злочин у США можна в залежності від штату і обставин отримати вирок у 20 і більше років тюремного ув’язнення. У цьому випадку правопорушникам, скоріш за все, загрожує перебування у в’язниці до одного року. Своє власне розслідування інциденту проведе й Університет Кентуккі.

Нагадаємо, у Кембриджі студентів від стресу перед іспитами рятує звичайний рудий кіт.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Американський студент заліз до кабінету викладача через вентиляцію appeared first on Студвей.

Читати