КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Акція «Щасливі вихідні»: знижка на тури від TUI Ukraine

Знімок екрана 2017-05-12 о 18.28.30

Компанія TUI Ukraine пропонує клієнтам спланувати свій відпочинок на вихідних та отримати приємний бонус. У рамках акції «Щасливі дні» при бронюванні пакетного туру в суботу та неділю туроператор надає знижку 2000 гривень. В акції беруть участь популярні курорти зарубіжних напрямків на весь сезон.

Як отримати знижку?

Акція «Щасливі дні» діє на стандартні тури компанії TUI Ukraine, заброньовані в суботу та неділю.

Детально про умови:

  • Знижка поширюється тільки на тури, розміщені на сторінці акції. Тут вказується країна, курорт, дати заїздів, а також спеціальні умови або готелі, які беруть участь в акції. Список пропозицій оновлюється щоп’ятниці.
  • В акції беруть участь тільки тури для двох осіб: 2 дорослих – двомісний номер або два одномісних, а також 1 дорослий і дитина старше двох років – один одномісний номер.
  • Знижка діє лише на обраний і заброньований тур. Знижки для будь-яких інших акцій не підсумовуються.
  • Обов’язковою є участь у програмі лояльності компанії.
  • Знижка надається тільки в гривнях від загальної вартості туру за внутрішнім курсом на момент підтвердження заявки.
  • Терміни, а також деякі умови проведення акції можуть бути змінені, тому дані потрібно уточнювати на сайті або у представників оператора.

Знімок екрана 2017-05-12 о 18.36.19На тури зі знижкою поширюються деякі вимоги. Наприклад, переліт рейсами конкретної авіакомпанії, відпочинок тільки в готелях певної категорії, окремий курорт або країна. Всю інформацію про доступні пропозиції можна уточнити у менеджерів або на сторінці акції.

TUI Ukraine гарантує клієнтам комфортний, безпечний і недорогий відпочинок за усіма туристичними напрямками. Компанія зі штаб-квартирою у Німеччині є частиною міжнародного холдингу TUI Group. Налічує понад двісті представництв по всій Україні. Високий рівень обслуговування, персональний підхід до організації відпустки, професійна підтримка мандрівників – основні принципи роботи туроператора. Детальну інформацію можна дізнатися на сайті компанії або за телефоном гарячої лінії: 0-800-500-394.

The post Акція «Щасливі вихідні»: знижка на тури від TUI Ukraine appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share