Автомобіль ревнує господаря до дівчат

Містичний роман “Крістіна” американського письменника Стівена Кінґа вийшов українською у харківському видавництві “Клуб сімейного дозвілля”.

У центрі сюжету 17-річний невдаха Арні Каннінгейм. Через вугрі та недолугі окуляри з юнака сміється вся школа. Арні має єдиного друга Денніса. Дорогою із школи вони помічають стару машину червону “плімут-фурію” 1958 року. Хоч автівка стара й потребує капітального ремонту, Арні захоплений нею і вирішує придбати. Попередній власник старий-мізантроп Ролланд Лебей розповідає, що машину називає Крістіною.

Через придбання автівки Арні свариться з батьками та єдиним другом. Хлопець ставить машину в гараж та починає приводити її до ладу. Ремонт Крістіни змінює зовнішність та характер самого Арні. Він стає упевненіший у собі, жорстоким та дратівливим. Змінюється також зовнішність його обличчя очищується від вугрів. Минає не так багато часу, і Арні знайомиться з красивою дівчиною. Але “плімут-фурія” Крістіна не терпить ніякого суперництва. Вона ні з ким не збирається ділити свого нового власника, тож готова вбивати.

Першим неладне запідозрює Денніс. Він зустрічається з братом колишнього власника Крістіни і дізнається, що в машині загинула донька Лебея, а його дружина у салоні автівки покінчила життя самогубством.

Чи вдасться хлопцям уникнути смерті під колесами машини-вбивці, читайте у романі.

Стівен Кінґ (нар. 1947, США) американський письменник, автор більш ніж 200 творів, серед яких понад 50 книг-бестселерів у стилях жахи, фентезі, трилер, містика. Роман “Крістіна” видав у 1983-го року. Того ж року роман екранізуваа режисер Джоном Карпентером. Стрічку не рекомендують переглядати підліткам молодше 18 років.