КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Wall Street Journal: США розробили план надання Україні летального озброєння

План американських військових та дипломатів передбачає постачання Україні протитанкових комплексів та інших видів оборонних озброєнь.

У міністерстві оборони та в Державному департаменті Сполучених Штатів Америки розробили план щодо надання Україні летальних оборонних видів озброєнь. Про це повідомляє американське видання The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на свої неназвані джерела в американській владі.

Ідеться насамперед про протитанкові комплекси та інші види оборонних озброєнь задля боротьби з підтримуваними Росією сепаратистами на Донбасі. Тепер план має бути затверджений Білим домом.

Водночас один із високопоставлених представників адміністрації Дональда Трампа заявив, що поки що жодного рішення щодо постачання Україні цих видів оборонних озброєнь не ухвалювали. Так само як і не було дискусії щодо цих пропозицій під час наради в Білому домі, що відбулася минулого тижня й присвячувалася російській тематиці. За словами посадовця, Трамп не отримував щодо планів надання Україні озброєнь жодної інформації, тож його позиція з цього питання невідома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 700 американських дипломатів змусять залишити РФ

Речниця Пентагону повідомила, що в американському оборонному відомстві поки що «не визначились» щодо можливості надання Україні «летальних оборонних озброєнь».

Нещодавно спеціальний представник США щодо України Курт Волкер оголосив журналістам, що у Вашингтоні обговорюється можливе постачання Україні зброї для захисту від російської агресії.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share