VII МІЖВУЗІВСЬКИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ПЕРЕКЛАДАЧІВ

Навчально-науковий Гуманітарний інститут
Київ, березень — квітень 2016

Шановні cтуденти!

Запрошуємо Вас узяти участь у VІI Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, який проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8. До участі у конференції запрошуються студенти 3-5(6) курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія», «Переклад».

У рамках першого відбіркового (письмового) туру конкурсу учасники мають подати переклади на українську мову запропонованого уривку (див. Додаток 1) та заповнені анкети (див. Додаток 2). Комісія у 5-денний термін перевіряє роботи та інформує учасників про можливість або неможливість участі в другому турі конкурсу. Дата проведення другого туру – 26 квітня 2016.

Прийом робіт здійснюється за електронною адресою: v_snitsar@mail.ru (вкажіть ім’я, прізвище, по батькові, шифр групи ) до 10 квітня 2016 р.

Максимальна кількість конкурсантів від одного ВНЗ – 5 студентів.

Другий відбірковий (усний) тур конкурсу проводитиметься на базі Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ. Визначення переможців конкурсу здійснюється конкурсною комісією простою більшістю голосів.

Усі автори робіт, допущених до другого туру конкурсу, нагороджуються дипломами учасників конкурсу. Переможці в кожній номінації конкурсу нагороджуються дипломами переможців та призами.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Робочі мови конкурсу: українська, англійська.

Матеріали конкурсу розміщаються на сайті організатора конкурсу – Навчально-наукового Гуманітарного інституту http://gmi.nau.edu.ua та на сайті кафедри англійської філології і перекладу.