VІII Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання» (27-28 березня 2014)

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у VІII Міжнародній науково-практичній конференції «Мови і світ: дослідження та викладання», яка відбудеться 27-28 березня 2014 року на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (КДПУ).
Планується опублікування статей до початку роботи конференції у Наукових записках Кіровоградського державного педагогічного університету. Серія Філологічні науки (входить до переліку фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт). Подробиці та умови див. в інформаційному листі.

З повагою,
оргкомітет конференції