КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Facebook активіст, який публікував матеріали проти В’ячеслава Соболєва, виявився фейком

Політичний активіст Валентин Бєлінський, який публікував протягом декількох років «матеріали, які викривають» проти ряду депутатів Верховної Ради і Київоблради, виявився фейком.

Фотографії, які він довгий час розміщував як свої, належать громадянину Російської Федерації, жителю міста Пінськ Максиму Прібушу. Виявили підробку завдяки програмі FindFace.

Фейковий facebook активіст тривалий час публікував різні документи і фотографії листувань, які, за його словами, належали українським політикам. Політолог Ганна Бикова в блозі на сайті Кореспондент: «Це поширена практика — брати чужі фотографії в соціальних мережах і створювати фейкові сторінки. Створювати їм нову історію: журналіст, активіст, правозахисник. Далі через такі сторінки вкидаються підроблені документи. Звідти вони потрапляють в ЗМІ. Зараз можна сказати: В’ячеслав Соболєв, який постійно перебував під ударами фейковий активіста, не має ніякого відношення до тих злочинів, які йому інкримінували з цієї підставної facebook сторінки».

Максим Прібуш, за якого себе видавав активіст, спростував свою причетність до неординарного facebook аккаунту і пообіцяв звернутися в службу підтримки facebook щоб заблокувати фейковий аккаунт.

Нагадаємо, останнім під інформаційну атаку фейкової сторінки активіста потрапив депутат Київоблради від Блоку Петра Порошенка В’ячеслав Соболєв. Раніше Соболєв заявив про постійні хакерські та інформаційні атаки. Його звинувачували у фінансуванні тероризму через мережу магазинів «Обжора», яку він продав у 2007 році. У 2015 році Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив інформацію, що В’ячеслав Соболєв не володіє «Обжорою».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share