Захист кандидатських дисертацій

24 та 25 вересня на засіданні спецради у Запорізькому національному університеті відбувся блискучий захист кандидатських дисертацій Поліни Сергіївни Хаботнякової «Лінгвальна репрезентація біблійних образів-символів в англомовному містичному трилері: когнітивно-прагматичний аспект (на матеріалі творів Френка Перетті)» та Ірини Олександрівни Гарбар «Вербальні маркери сугестії в сучасному американському юридичному трилері». Дисертаційні праці були виконані під науковим керівництвом доктора філологічних наук, професора Віри Григорівни Ніконової.

Кафедра англійської та німецької філології імені Ілька Вакуловича Корунця Київського національного лінгвістичного університету щиро вітає колег із захистом та зичить успіхів у подальшій науковій діяльності.