Попередній захист дипломних робіт 2 жовтня 2019 року

1. Попередній захист дипломних робіт відбудеться 2 жовтня 2019 р. (середа)

2. Студенти мають подати роздруковані готові роботи своїм науковим керівникам з 23 по 26 вересня 2019 р. Без підпису керівника роботи до передзахисту на кафедрі приймати не будуть.

3. 23 жовтня 2019 р. (середа) – день прийому дипломних робіт. Роботи мають бути зареєстровані на кафедрі.

4. До 01 листопада 2019 р. (п’ятниця) – перевірка дипломних робіт керівниками, експертиза дипломних робіт рецензентами, заповнення документації (відгуку керівника, рецензії та подання).

5. 04 листопада 2019 р. (понеділок) – подання дипломних робіт із супровідною документацією доц. Зєні Л.Я. – голові комісії з атестації здобувачів вищої освіти.