КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

80-річну жінку збила машина «швидкої» у Полтаві

У Полтаві під колесами «швидкої допомоги» померла 80-річна жінка. За іронією долі, вона прийшла до міської лікарні запросити колишніх колег на ювілей.
У Полтавській міській лікарні №2 жінка очолювала лабораторію понад 30 років. Вона прийшла запросити колег на свій 80-річний ювілей. Та у дворі медзакладу потрапила під колеса «швидкої», що привезла хворого.
З важкими травмами постраждалу доставили до реанімаційного відділення. Лікарі зробили все можливе, але врятувати колегу так і не змогли. Травми були не сумісні з життям.
Черепно-мозкова травма, тяжка таракальна травма, яка включала перелом обох ключиць, перелом грудини, перелом ребер з обох сторін перелом кісток тазу, лівої гомілки. Поступила у критичному стані. Проводилися всі реанімаційні противошокові заходи. Але, на жаль, врятувати не змогли, – наголосив головний лікар Полтавської обласної лікарні Григорій Оксак.
Сам же горе водій «швидкої» в поліції пояснив, що жінку він, начебто, не побачив.
За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження. Якщо провину водія доведуть, то за скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share