КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

8 найцікавіших автомобілів для поліцейських

Поліція та служби охорони використовують автомобілі для швидкого досягнення місць, де сталася аварія або інший інцидент. Жодне сучасне місто не обходиться без машин з мигалками із спеціальним забарвленням.

Gazeta.ua пропонує переглянути 8 найцікавіших поліцейських машин.

1. Мильниця

Констебль Кіт Уоллер власними руками зібрав цей автомобіль. Проект показав, що у поліції є почуття гумору, а також бажання налагодити контакт із суспільством. Транспортний засіб має 5 швидкостей і може розганятися до 35 км/год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У новому Jaguar багажник відкриватиметься без рук

2. Dodge Charger Pursuit

Максимальна швидкість: цього авто 240 км/год. Це авто встановило рекорд по швидкості повнопривідних американських поліцейських машин під час свого місячного тестування в штаті Мічиган. Автомобіль відправиться допомагати у боротьбі зі злочинністю в бандитські міста Америки.

3. AMC Pacer

Хетчбек служив кілька років в одному підрозділі в рамках програми по боротьбі з наркоманією. Його використовували на просвітницьких лекціях і в соціальній рекламі. Це авто було особливо популярне у любителів побавитися забороненими речовинами.

4. Ford Police Interceptor

Ford Police Interceptor показали в Лас-Вегасі в якості концепту, але через кілька тижнів перша партія поступила на службу копам. Під капотом поліцейського Ford — 3,5-літровий EcoBoost потужністю 365 к. с. Привід у Interceptor на всі колеса. Дизайнера машини Мельвіна Бетанкур надихнув військовий літак, який використовували ВВС США в 1950-1960-х роках, — SR-71 Blackbird. У центральний тунель вбудована радіостанція, а в бардачку є відсік для пістолетів і патронів до них.

5. Hanomag L28 GrupKW

Hanomag був звичайною вантажівкою, поки в 1953 році виробник не отримав держзамовлення на будівництво партії штабних машин. Поліції був потрібен транспорт для оперативного перекидання особового складу. У L28 з’явилися двосхилі задні колеса і звис. У кабіні авто є 12 посадочних місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продали найдорожчий в історії британський автомобіль

6. FPV Ford Falcon GT-R Spec Boss 400

Максимальна швидкість цього авто 250 км/год. У Новому Південному Уельсі в Австралії, у якості патрульних машин використовують FPV Ford Falcon GT-R Spec Boss 400. Завдання цих автомобілів — перевозити патрульних, котрі контролюють безпеку дорожнього руху на виділених їм ділянках дороги.

7. Lotus Evora Police

Під капотом спорткара Lotus Evora Police — 3,5-літровий V6 потужністю 280 к. с. При масі 1350 кг автомобіль розганяється до 100 км менш ніж за 5 сек, а його максимальна швидкість складає 261 км/год. Небезпечного злочинця в наручниках у такому автомобілі не повозити. Хіба що в багажнику, обсяг якого — 160 л.

8. Ford F-150 Police Responder

Ford F-150 став першим в світі пікапом, призначеним для переслідування порушників. Для цього на автомобіль додатково встановили стабілізатор поперечної стійкості спереду, нову систему охолодження і посилені гальма.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share