КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

7 яскравих ідей літного сервірування столу

Правильне сервірування столу створює в домі яскравий настрій та атмосферу свята. Влітку воно не має бути перевантажене прикрасами. Достатньо однієї-двох деталей і відповідно підібраних кольорів.

В цю пору року особливе місце займають квіти та сезонні фрукти, тому їх ставлять в центр столу. Доповнюють картину різнокольорові серветки та скатертина. Навіть звичайний білий посуд буде виглядати по-новому, якщо декорувати його літніми деталями.

Буде красиво, якщо розкласти на столі морські раковини і зірки, постелити плетені серветки з грубої мотузки, що нагадують рибальські снасті. Також взяти посуд з товстого блакитного скла або білосніжною кераміки

Читай також: 10 способів прикрасити будинок скляними пляшками

Ще одна яскрава літня асоціація, навколо якої можна побудувати декор обіднього столу: еко-тренд, близькість до землі і природи. Яскраві літні квіти можна доповнити келихами із зеленого скла і білим фарфоровим посудом. Квіткові горщики, декоративні пташині клітки, композиції з моху, гілок і каменів також допоможуть створити атмосферу відпочинку за містом.

Доречно буде прикрасити стіл не якимись екзотичними, а сезонними квітами. Гарно виглядають ромашки, волошки, півонії, троянди, іриси, лілії. Вийде дуже гармонічно, якщо скатертину і серветки підібрати в тон квітам.

Прикрашати стіл можна також свіжими ягодами та овочами. Ними потрібно наповнити кошики або прозорі вази.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share