5 порад для успішного стажування

team

Речі, що допоможуть справити враження на керівників

Програми стажування для студентів у міжнародній компанії – можливість взяти участь у глобальних проектах, розширити список корисних знайомств і зрозуміти механізми роботи і взаємодії всередині великої корпорації.

Порадами поділилися з нами інтерни та працівники «Філіп Морріс Україна», яка входить в групу компаній «Філіп Морріс Інтернешнл», що входить в групу компаній «Філіп Морріс Інтернешнл», яка продає свою продукцію в 160 країнах світу та має власні підприємства у понад 50 з них.

Ірина Рудь, випускниця програм ASPIRE та INKOMPASS

Попереднє дослідження

Ірина Рудь, випускниця програм ASPIRE та INKOMPASS (на той момент – Smart Start): Знайди всю актуальну інформацію про компанію та особливості її роботи. Перед проходженням програм у міжнародній корпорації підтягни англійську мову, а також згадай MS Office: важливо вміти працювати з Excel, PowerPoint та іншими базовими програмами.

В’ячеслав Гольцунов, випускник програми INKOMPASS: Дізнайся про напрями діяльності компанії, її філії, а також про посаду, на яку претендуєш. Це допоможе підготувати відповіді на питання, які ставитимуть рекрутери.

Не треба соромитись

Ірина Рудь: Важливо «світитись» перед працівниками компанії ще до подачі заявок на програми. Я була соціально активною студенткою та брала участь у проектах Enactus (у «Філіп Морріс» підтримували діяльність цієї організації).

Познайомся з представниками компанії, дай їм зрозуміти, що ти активна людина. Зробити це можна навіть під час «Ярмарку вакансій»: просто підійди до нашого стенду, залиш резюме та поспілкуйся зі співробітниками, щоб вони тебе запам’ятали.

В’ячеслав Гольцунов: Взаємодій з компанією, відвідай курс лекцій або інфосесію, яку вони влаштовують, проявляй активність.

Олена Хархан, керівниця відділу залучення талантів ФМ

Знай, чого хочеш

Олена Хархан, керівниця відділу залучення талантів ФМ:

Подумай про свою мотивацію, зрозумій, навіщо взагалі хочеш тут працювати або стажуватися: що прагнеш отримати від цього місця, що надихає в роботі, а що, навпаки, заважає і демотивує – ці питання так чи інакше поставлять на співбесіді. Також подумай про те, чого хочеш досягти в перспективі найближчих років, а також що вже реалізовано для досягнення твоєї мети. Я дуже рекомендую бути чесними й відвертими, бо інакше, потрапивши до компанії, можна зіткнутися з невиправданими сподіваннями.

Підготуйся до співбесіди

В’ячеслав Гольцунов: Продумай запитання, які полюбляють ставити під час інтерв’ю: про досягнення, цілі, попередній досвід роботи. Це допоможе зберігати спокій, відповідати швидко й по суті. Але не варто «зубрити» відповіді напам’ять: це матиме протилежний ефект, якщо зіб’єшся.

Ірина Рудь: Щоб потрапити на програму для студентів, потрібно аргументувати, чому підходить саме твоя кандидатура. Обери відділ, у якому хочеш працювати, ще до старту відбору: чим краще людина розуміє напрям майбутньої роботи, тим більше шансів, що вона буде підготовлена до неї, а це може бути конкурентною перевагою.

Ольга Мартиненко, випускниця програми INKOMPASS

Ольга Мартиненко, випускниця програми INKOMPASS: Приготуйся наводити реальні приклади з життя, у яких тобі вдалося зробити внесок у щось спільне або зробити щось важливе. Якщо ти студент, можна наводити приклади, пов’язані з навчальним процесом або громадською діяльністю.

Не бійся

В’ячеслав Гольцунов: Не бійся проявляти ініціативу чи брати на себе відповідальність, коли бачиш, що того вимагає ситуація.

Не бійся ставити запитання: це допоможе уникнути помилок під час роботи над кейсом та в інших ситуаціях.

В’ячеслав Гольцунов, випускник програми INKOMPASS

Тепер ти маєш усю необхідну інформацію для успішного проходження освітньої програми в міжнародній компанії. Радимо скористатися цими порадами – «Філіп Морріс Україна» продовжують набір талановитих студентів на свої програми ASPIRE та INKOMPASS, кожна з яких дозволяє кращим інтернам стати співробітниками «Філіп Морріс Україна».

ASPIRE – тримісячна програма, яка допомагає зрозуміти роботу відділу продажів: побачити, як насправді функціонує роздріб, навчитися знаходити спільну мову з продавцями й власниками торговельних точок, а також укладати угоди. Програма розрахована на студентів 4-6 курсів і випускників 2017-2018 років.

INKOMPASS – глобальна програма, яка реалізовується в 38 філіалах «Філіп Морріс» у всьому світі. Програма складається з двох циклів, в Україні перший цикл триває з липня до кінця року. Після перерви на новорічні свята, учасники програми, які залишились, переходять до другого циклу – це ще півроку.

Взяти участь у програмі можуть студенти 3-5 курсів. Дедлайн подачі заявок – 7 травня. Успіхів!

The post 5 порад для успішного стажування appeared first on Студвей.