16 в’єтнамців шили одяг в підпільному цеху — Нацполіція

У Херсонській області поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з пошиття одягу.

На виробництві працювали і жили 16 дорослих іноземців з трьома дітьми, повідомили у місцевій поліції.

«Під час перевірки з’ясувалося, що на першому поверсі двоповерхвої будівлі шили одяг, а на другому жили в однокімнатних приміщеннях в антисанітарних умовах. У цеху працівники робили чоловічі та жіночі куртки, спортивний одяг, сумки. Всі іноземці перебувають на території України з порушеннями міграційного законодавства», — йдеться у повідомленні.