КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

11 правил життя режисера Молодого театру Андрія Білоуса

Мозок даний людині для того, щоб керувати емоціями та почуттями. Коли навпаки це ні до чого доброго не приводить, впевнений режисер та директор Молодого театру Андрій Білоус.

В розмові з журналом «Країна» він розповів про особисті життєві правила, які роблять його щасливим і успішним.

1. Намагаюся оминати дурнів. Боюся їх. Дідусь казав: «Бика треба боятися спереду, бо вдарить рогами. Коня ззаду, бо може вдарити копитами. А дурнів треба остерігатися з усіх боків». Ніколи не знаєш з якого боку від них чекати халепи.

2. Не ревную. Ревнощі це комплекс меншовартості на тлі манії величі. Манія величі змушує вірити, що інша людина повинна належати тільки їй. А комплекс неповноцінності змушує людину думати, що вона гірша за інших. І через це об’єкт її обожнювання не буде належати їй. Від цього виникає страшний біль. І в такі моменти люди неадекватна, просто хвора.

3. Зрада це, коли ти зраджуєш інтереси конкретної людини. Якщо інтерес твоєї дружини в тому, щоб ти, як чоловік не торкався іншої жінки, а ти торкнувся. Значить, ти зрадив цю жінку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Режисер театру розкрив таємницю щасливих сімейних стосунків

4. Не люблю і не ведуся на шантаж. Як був малим, просив батька навчити мене їздити на його автомобілі. А він як казав: помиєш машину тоді навчу. Я думав: «Не буду більше тебе просити». Я не міг дозволити собі відповідати на такий шантаж був такий гордий.

5. Життя це рух. Його сенс у тому, щоб не зупинятися.

6. Немає таких понять як добро і зло. Те, що приносить користь добро. Що приносить шкоду зло.

7. Не вірю, що людина може змінитися. Якщо зрадила не пробачаю їй цього і другого шансу не даю.

8. Алкоголь, і наркотики це зло. Вони змінюють свідомість. З дитинства не можу, щоб хтось чи щось мною керувало.

9. Я не вірю в Бога. Я атеїст. Ставлюся до цього питання більш науково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Після перегляду трагедії настрій покращується» — режисер

10. Розділяю поняття: любов і кохання. Люди можуть любити один одного і водночас ненавидіти одне одного. А можуть любити, але не бути закоханими. Щасливі ті, хто після закоханності починають любити. Люди розходяться, якщо кохання не трансформується у любов.

11. Варто жертвувати чимось меньшовартісним заради великої мети. Вже 10 років будую дім своїми руками. Тому вимушений відмовляти доньці, коли та просить купити чергову кофтинку чи спідничку.

Повну версію розмови з Андрієм Білоусом читайте в номері журналу «Країна» від 15 червня 2017 року.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share