1 млн грн вкрали поліцейські фінансисти

Генпрокуратура проводить обшуки за місцями роботи та проживання керівного складу Управління фінзабезпечення та бухобліку ГУ Нацполіції в Київській області, які підозрюються у заволодінні майже 1 млн грн державних коштів.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейський вимагав 50 тисяч від матері студента

«Встановлено, що службові особи Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Національної поліції в Київській області у період 2015-2016 років, зловживаючи службовим становищем, незаконно заволоділи державними коштами у сумі майже один мільйон гривень, які призначалися для виплати заробітної плати та грошового забезпечення особовому складу Головного управління Нацполіції в Київській області. Ці кошти були перераховані на банківські рахунки, оформленні на підставних осіб, у тому числі «мертві душі», йдеться в повідомленні.

Під час обшуків виявлено та вилучено документи, які підтверджують злочинну діяльність посадових осіб правоохоронного органу.

За розтрату бюджетних коштів у особливо великих розмірах підозрюваним загрожує до 12 років в’язниці.

Столична прокуратура за хабар у 285 тис. грн затримала оперуповноваженого відділу по боротьбі з незаконною легалізацією іноземців Нацполіції Києва.