ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми філології та журналістики»,

яка відбудеться 21-22 квітня 2016 року в м. Ужгороді на базі Ужгородського національного університету

Конференція проводиться відповідно до плану Міністерства освіти і науки України на 2016 рік із ініціативи філологічного факультету Ужгородського національного університету.

Заплановано видати збірник матеріалів до початку роботи конференції.

У рамках конференції планується робота за такими тематичними напрямами (секціями):

1. Мовознавство.
2. Літературознавство.
3. Соціальні комунікації.

Робочі мови конференції: українська, російська, словацька, угорська, англійська.