Ісламська держава закликає своїх прихильників до боротьби з США, ЄС і Росією

Терористичне угрупування «Ісламська держава» (ІДІЛ) розповсюдила аудіоповідомлення із закликом до послідовників почати атаки в Сполучених Штатах, Європі, Росії, Австралії, Іраку, Сирії, Ірані та на Філіппінах під час ісламського священного місяця Рамадан, який почався в кінці травня.

Зашифроване аудіо було розміщено на каналі ІГІЛ в Telegram нібито від імені представника угруповання Аби аль-Хасана аль-Мухайера. «О, леви Мосула, Ракка і Тала Атара, Бог благословить ці чисті руки і світлі обличчя, атакуйте невірних і відступників і боріться з ними силою однієї людини. Брати по вірі в Європі, Америці, Росії, Австралії … Ваші брати на вашій землі зробили все, щоб ви могли рівнятися на них і зробити те, що зробили вони «, — цитує голос на запису Reuters.

Повідомляється, що справжність запису не може бути встановлена ​​точно, але голос був тим же, що і на попередньому аудіоповідомленні, яке, як передбачається, належало офіційному представнику.