КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Ірина Каландирець стала мільйонеркою

 З дитинства була небайдужою до лотерей. Подобалося дивитися по телевізору розіграші «Спортлото». Згодом побачила в книжному магазині, як дорослі крутять барабан і виграють якісь призи. Трохи підросла, сама спробувала. Виграла листівку, календар, розповідає 42-річна Ірина Каландирець зі Шполи на Черкащині. 2 липня виграла 1 млн грн у лотерею.

 У студентські часи закинула лотереї. Згадала, коли народила сина. З чоловіком жили в однокімнатній квартирі, мріяли про достаток, продовжує жінка. Повірила, що якось виграю на сім’ю велику суму. Стала грати систематично раз-два на місяць. Одного разу випало 500 гривень. Гроші не дали, але вручили блендер.

Із червня цього року щотижня вигравала по 12 гривень. Кажу чоловікові: «Це неспроста. Мабуть, виграю мільйон». Він тільки посміявся.

У червні поїхала на Полтавщину. Там купила два лотерейні білети. Почала переконувати себе, що стану мільйонером. Побувала в батьківському будинку Миколи Гоголя. Біля ставка побачила невеликий грот і камінь. Місцеві вважають, там можна загадати бажання і воно здійсниться. Я не проґавила таку можливість.

2 липня подзвонила мама. Сказала, що хтось із Полтавщини виграв мільйон у «Лото-Забаву». Я спочатку не звернула уваги. А потім почав наростати внутрішній голос. Мовляв, подивися. Перший білет був невиграшний. Перевірила другий і не повірила своїм очам. Подзвонили з Києва й повідомили, що з вирахуванням податків сума виграшу трохи більше 800 тисяч гривень.

Гроші Ірині обіцяли виплатити впродовж 18 місяців до 2 січня 2019 року.

 Але вже влаштували екскурсію для мільйонерів, говорить жінка. Поїхала в столицю з Ярославом. Покаталися в дорогому лімузині, відвідали музеї. Повели в ресторан. Пригощали шикарними стравами чорними варениками, які поливали соком каракатиці. За два дні все скінчилося. Ми сіли в простенький автобус на автостанції й поїхали додому.

Ірина Каландирець начальник відділу освіти міської ради. Її чоловік працює на сільгосппідприємстві.

 Не відчуваю себе мільйонером. Мій виграш трохи більше 30 тисяч доларів. У Шполі десятки людей мають більше, додає переможниця. Гроші вкладу в сина. Навчається в юридичному вузі. Допоможу батькам.

Боюся трохи ­лихих людей. У знайомих в очах бачу німе запитання: «Ну, чому не я?».

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share