КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

ЄС збирається ввести нову систему онлайн-в’їзду в Європу, – Die Presse

Із 2020 року в’їзд у Євросоюз буде можливий лише за наявності онлайн-довідки про здоров’я, розробленням якої наразі займається уряд ЄС та Європарламент.
Про це повідомляє Die Presse.
«Нова система онлайн-в’їзду (European Travel Information and Authorisation System – ETIAS) буде працювати за тією ж схемою, що й американська ESTA: анкету доведеться заповнювати ще до прибуття в ЄС. Отримана інформація про персональні дані людини, її місце проживання, контактні дані та питання про ймовірні ризики будуть звірятися з уже наявною в комп’ютері інформацією, і в 95% випадків рішення буде прийматися відразу. Решта 5% будуть перевірятися ретельніше і якщо після цього буде з’ясовано, що та чи інша людина несе загрозу, їй можуть відмовити у перетині європейського кордону», – роз’яснює видання.
Метою такого контролю, як зазначається, є фільтрування потенційно небезпечних для здоров’я європейських громадян осіб, а також тих, хто бажає нелегально потрапити до ЄС. Також, якщо у когось є серйозне захворювання, йому доведеться відповідати на «додаткові питання». Іноземців опитуватимуть і на предмет перебування в зонах бойових дій та планах повернення на батьківщину, йдеться в статті.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share