КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Я балотуватимусь у директори «Роснефти», – Шредер відповів на критику німецьких колег

Екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер висловив ствердний намір висувати свою кандидатуру у директори «Роснефть».
В інтерв’ю швейцарському виданню Blick він заявив, що не збирається відступатися від свого наміру (стати одним із керівників «Роснефти» – «24»), незважаючи на несхвалення від його німецьких політиків та колег по партії. Про це у статті для сайту «24» пише експерт із міжнародних питань Борис Немировський.
«Я балотуватимусь, незважаючи на усю критику, яку я вважаю хибною», – цитує Шредера автор публікації.
Між тим рішення колишнього канцлера ФРН обійняти високу посаду у російському державному концерні викликає потужну хвилю обурення у колі німецького істеблішменту. Так, Ангела Меркель вважає, що дії Шредера – «не у порядку речей».
Різку заяву на адресу скандального німецького політика зробив і генеральний секретар Християнсько-соціального союзу Андреас Шоєр, назвавши Шредера «російським найманцем». До цього, як зауважує Немировський, екс-канцлера Німеччини називали «російським німцем» за «міцну дружбу» із Володимиром Путіним.
Колишній канцлер Шредер робить із себе російського найманця. Його намагання в «Роснефти» має поганий присмак, тут змішуються приватна економічна зацікавленість з політикою, – заявив Шоєр в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share