КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Як українські військові відпрацьовують майстерність десантування: вражаючі фото

У Повітряних Силах Збройних Сил України продовжується командно-штабне навчання «Блакитний тризуб-2017».
У рамках практичної фази навчань під час виконання завдань з прикриття важливих об’єктів держави, у Волинській області на авіаційному полігоні, екіпажі бойових літаків різних родів авіації успішно здійснили практичне застосування авіаційних засобів ураження по визначених наземним цілям.
Окрім того, у взаємодії з підрозділами Сухопутних військ успішно відпрацьовані навчальні завдання по знищенню засобів повітряного нападу противника при прикритті військ та об’єктів фронту, нанесення удару по резервах противника, а також було здійснено десантування бойової техніки та особового складу Високомобільних десантних військ з літаків Іл-76 та Ан-26.

За легендою навчань було розіграно три варіанта ситуацій з практичним відпрацюванням завдань щодо прикриття з повітря військ (сил), які виконують завдання в системі протиповітряної оборони з припинення збройної агресії.
Слід зазначити, що авіаційні екіпажі виконували практичні завдання у складних умовах повітряної обстановки, пов’язаної з ускладненням метеорологічних умов.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share