КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Як правильно мити велосипед — розповів власник веломийки

В Україні стає дедалі популярнішим бізнес на веломийках. Комплексне миття велосипеда коштує 45-100 грн. Такими послугами часто користуються власники дорогих велосипедів. Про це Gazeta.ua розповів директор веломийки Олексій Калініченко.

«Ніколи не понесуть дорогий ровер на звичайну мийку. Там неправильно очищують трансмісію. Для цього треба компресор. Чистимо лише повітрям, ніякої води. Потім бруд змивають вручну без тиску», — пояснює він.

Бруд з велосипеда треба не змивати, а здувати при невеликому тиску. Ідея заснувати веломийку виникла, коли працював автомеханіком.

«Мити велосипеди возять на автомийки. Після цього вони швидко псуються і ржавіють. Коли відкрив веломийку, попит пішов шалений», каже Калініченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Києві працюватимуть безкоштовний велопрокат і велошкола

«Мити» велосипеди найкраще за допомогою копресора. Після велопрогулянки слід щоразу протирати раму вологою ганчіркою. Та в жодному разі не заливати механізми водою.

В Україні стають популярними сервіси велодоставки. Пакунки приймають вагою до 6 кг. За день велокур’єр проїжджає 80-100 км. Найпростіша доставка коштує 30 грн. Найважче доставляти їжу. Треба довезти теплою і в товарному вигляді.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share