КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Як озвучують ролі в «Нікчемний Я» Катя Осадча і Майкл Щур: кумедні відео

Зовсім скоро, 29 червня, в кінотеатрах України глядачі зможуть побачити прем’єру мульфільму «Нікчемний Я 3». Головні ролі в мультфільмі українською мовою озвучать такі знаменитості як Майкл Щур, Катя Осадча та Павло Костіцин.
Головні ролі веселого мультфільму виконують відомий журналіст та лауреат премії імені Олександра Кривенка – Майкл Щур, та телеведучі Катерина Осадча та Павло Костіцин.
Відеоролики з моменту запису зірок опублікувала студія «Universal Pictures Україна».

Майкл Щур в себе у Facebook ще й кумедно прокоментував відео: «Багато-хто сумнівавсі, що я брав участь у дубляжі. То ось вам відіодоказ! Шах і мат, маловіри!»

У третій частині популярної анімаційної серії «Нікчемний Я» покажуть історію про колишнього головного лиходія Дрю, який випадково дізнається про свого загубленого брата-близнюка Грю. Хлопці виявляються при зустрічі дуже схожими, хіба що брат одягається у виключно біле, на противагу чорному кольору, який полюбляє Дрю.
Між родичами згодом розгорається суперництво – хто з них найкращий? Однак незабаром у протистояння братів втручається лиходій Бальтазар Бретт.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share