Як на Луганщині готуються до святкування Дня Незалежності

Цього року центром святкування до Дня Незалежності на Луганщині буде Сватово. Всі обласні урочистості проходитимуть саме тут.
У Сватовому ніколи не було псевдореспубліки. На початку війни містечко було тимчасовим адміністративним центром, потім цю функцію взяв на себе звільнений Сєвєродонецьк. Тому для сватівців важливо ще раз підкреслити: вони – українці.
В результаті вибухів та пожеж у Сватовому постраждало понад три тисячі приватних будинків, півсотні багатоповерхівок. Окрім житлових будинків в епіцентрі лиха опинилися промислові та торговельні об’єкти, а також школи та лікарні. На відновлення інфраструктури пішло чимало часу.
Якщо багатоповерхівки поступово відновили, то приватний сектор традиційно оговтується від лиха найдовше. Утім, місто майже повністю відновлене. І після настільки масштабної катастрофи зажило нормальним життям.
Детальніше про підготовку до святкування – дивіться у сюжеті.

+Відео