КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Як бійці АТО у Львові започаткували власний бізнес для ветеранів

У Львові двоє бійців АТО після повернення додому відкрили патріотичний ресторан. На підмогу собі взяли побратимів. Адже переконані, що ця справа – прекрасна нагода почати все заново й створити альтернативу післявоєнній депресії.
Ветеранський ресторан «Патріот» відкрили двоє екс-бійців батальйону «Донбас». Юрій Антонов 25 років жив у Москві, коли почалася війна, пішов добровольцем – боротися за Україну. Пережив найважчі події на Донбасі, зокрема Іловайськ. Там зустрів львів’янина Остапа Проця.
«В Іловайську себе проявив дуже і дуже, дістав поранення. Коли я його звідти вивозив, вже такого всього побитого, я був впевнений, що я вже ніколи його не побачу. Ми його привезли в шпиталь в Волноваху, він звідти вийшов, я підійшов до нього і кажу: «Ну, друже, давай, прощавай». Він каже: «Зараз підлікуюся, вийду і всіх тут вб’ю», – пригадує колишній боєць батальйону «Донбас» Юрій «Шуруп» Антонов.
Тепер, відвоювавши на Донбасі, побратими вирішили разом повертатися до мирного життя і почали спільний бізнес.
Я думаю, для всіх це цікаво, щоб атошники не депресували, не займалися якоюсь «фігньою», а щось дуже гарне робили. Тому ми в цьому тренді, напевно, – переконаний Юрій Антонов.
На роботу в ресторан офіціантами, барменами, кухарями теж узяли учасників АТО. Інтер’єр створили у стилі мілітарі.

У залах – автентичні речі з війни. Стіни обвішали фотографіями з Донбасу, усі люди на фото – їхні побратими.

У свій ресторан учасники АТО запрошують тих, хто хоче побути серед однодумців, хто вважає себе патріотом.
«Хтось воював, хтось допомагав, хтось співчував, хтось передавав, хтось чекав когось, хтось просто вболівав. Ми не хотіли б, щоб це був заклад виключно для бійців, – зазначив колишній боєць батальйону «Донбас» Остап «Бендер» Проць.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share