КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Як «безвіз» вплине на настрої жителів Донбасу: думка експерта

Безвізовий режим з ЄС, вочевидь, більше може вплинути на настрої молоді, яка проживає на сході України, адже для них він відкриває певну перспективу. А от на настрої старших людей – навряд чи вплине, навпаки, це їх може ще більше роздратувати. Але для того, щоб молодь зі сходу активніше їхала в Європу, треба зробити поїздки більш доступнішими.
Таку думку сайту «24» висловила директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.
За словами соціолога, для того, щоб молодь зі сходу активніше їхала в Європу, треба зробити більш доступнішими поїздки, розвивати так званий дешевий туризм. Приміром, немає прямого потягу навіть з контрольованих територій сходу до західного кордону України.
Тому значним кроком у зміні настроїв жителів сходу буде такий прямий потяг з Донбасу до Західної України. Для молоді зручний дешевий туризм і після «безвізу» на нього буде попит. І, зрозуміло, на позитивну зміну настроїв впливатиме зростання рівня життя людей, – наголошує Ірина Бекешкіна.
Також, як зауважує соціолог, влітку 2016 року під час опитування 44% респондентів – тобто майже половина населення – відповіли, що «безвіз» для них важливий. Причому закордонний паспорт мали лише 30% опитуваних. Тобто, підкреслює Бекешкіна, 14%, хоча й не мали закордонного паспорту, вважали все одно отримання «безвізу» важливим.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share